Jaki plan hostingowy wybrać?


Hosting

W naszej ofercie posiadamy cztery plany hostingowe z pojemnością od 10 GB do 150 GB (z możliwością rozszerzenia) na super szybkich dyskach SSD. Większość zgłoszeń, które przychodzą do biura handlowego jest z pytaniem ,,jaki plan wybrać?”

Zacznijmy może od planu najmniejszego i najtańszego.
Plan hostingowy Professional 10 GB jest przeznaczony idealnie pod WordPressa wraz z np: niewielkim sklepem internetowym. Świetnie rozwiązanie dla Twojej strony WWW, wizytówki, bloga czy forum.

Plan Business 25 GB SSD jest przeznaczony do kilku większych stron internetowych. Zasoby tego planu świetnie sobie poradzą z np: dużym blogiem internetowym.

Plan Enterprise 50 GB SSD to świetny wybór dla firmy, która posiada prężnie działający sklep internetowy. Plan hostingowy również świetnie sobie poradzi z ogromną ilością stron internetowych, które nie zajmują zbyt dużo powierzchni!

Plan Infinity 150 GB SSD – poradzi sobie z bardzo wymagającymi stronami internetowymi. 150 GB powierzchni z dyskiem SSD z pewnością bez trudu sobie poradzi z obsłużeniem kilkudziesięciu stron internetowych! Specjalnie dla naszych klientów, dla których 150 GB powierzchni to za mało wprowadziliśmy możliwość powiększenia powierzchni w cenie 2 zł za 1 GB SSD / rok.

Poniżej załączamy link do naszych planów hostingowych:
https://atthost.pl/hosting/