Infinity™ nowy wymiar hostingu bez limitu


Hosting

Bezpieczny, szybki, niezawodny, z nielimitowaną powierzchnią i transferem – to główne choć z pewnością nie jedyne atuty nowego Planu Hosting Infinity™.

Co może łączyć właściciela „raczkującego” sklepu internetowego z dyrektorem Generalnym/IT prestiżowej uczelni wyższej? Pierwszy z nich chcąc pozyskać nowych odbiorców udaje się do telewizji śniadaniowej, którą ogląda 3.5 miliona ludzi i tam prezentuje swoje usługi. Dzięki temu pół Polski próbuje poznać jego produkty, a strona przeżywa prawdziwe oblężenie. Drugi musi sprostać codziennie rosnącej liczbie postów i zapytań, a kilka razy do roku, kiedy rozpoczyna się rekrutacja potrzebuje wydajnych serwerów i szybkich łączy, aby wyjść naprzeciw kilkudziesięciu tysiącom użytkownikom. Na pierwszy rzut oka osoby te reprezentują zupełnie inne środowiska i branże. Jest jednak pewien wspólny, łączący je mianownik- bezpieczny i szybki rozwój bez generowania zbędnych kosztów. To zaś zapewnia Hosting Infinity™.

Hosting Infinity™ ma wiele różnych mocy. Nieważne, czy użytkownik posiada stronę, czy sto. Może utrzymywać i zarządzać wszystkim z jednego, prostego w obsłudze konta, zaś autoinstalator WordPress umożliwia rozpoczęcie prowadzenia bloga i to zaledwie w ciągu kilkudziesięciu sekund. Co więcej nielimitowana powierzchnia i transfer, nieograniczona liczba WWW oraz baz danych, szybkość działania, nielimitowana ilość kont e-mail i FTP, dożywotnia gwarancja ceny, darmowe przeniesienie, gwarancja zwrotu pieniędzy oraz wsparcie techniczne internetowych Geek’ów i Nerd’ ów sprawiają ,że Hosting Infinity™ jest idealnym środowiskiem dla rosnących stron i aplikacji.
Rozsądek sugeruje, że przecież nie da się bezgranicznie powiększać miejsca na serwerze, tak jak i nie można w nieskończoność zapisywać plików na dysk twardy swojego komputera. Jak zatem działa Hosting Infinity™ bez limitu i gdzie jest haczyk?
Otóż haczyka nie było, nie ma i nie będzie, a więc nie ma też żadnych obaw o powierzchnię i transfer, kiedy realizowany projekt nagle w znaczący sposób zyskuje na popularności. Jedyne na co należy zwrócić uwagę to czy strona jest dobrze zoptymalizowana i nie stwarza problemów innym użytkownikom.

Hosting Infinity™ na każdą kieszeń

Plan Hosting Infinity™ pozwala spełniać idee, które do tej pory nie były możliwe do zrealizowania bez generowania dużych kosztów inwestycji w infrastrukturę IT. Rozliczenie usługi odbywa się na podstawie wybranego planu- miesięcznego, bądź też rocznego. Wybierając płatność roczną każdy klient oszczędza blisko 20%. Dodatkowo przeniesienie usług oraz rejestracja Domeny .pl jest zupełnie darmowa. A zatem dla tych, którzy chcą uniknąć porównywania planów hostingowych, obaw o ograniczenia konta, czy ryzyka, że w razie zwiększonego ruchu witryna zniknie z sieci Hosting Infinity™ stanowi idealne rozwiązanie.