Darmowe szablony WordPress


WordPress

Strona robiona na zamówienie, kupno szablonu ? Nie każdego na to stać!

Istnieją darmowe szablony, które pozwolą Ci ominąć płatności za „skórkę”. W sieci, aż roi się od serwisów oferujących darmowe produkty, a my wybraliśmy kilka źródeł, które możemy polecić.

Przede wszystkim pamiętaj, aby korzystać ze sprawdzonych szablonów, ponieważ to one reprezentują Cię w sieci. Często szukamy czegoś nowego i oryginalnego, co będzie nas wyróżniać spośród innych stron. Aby uniknąć przykrego zaskoczenia, gdy strona zostanie zawirusowana lub w najgorszym przypadku ktoś przedostanie się do środka, wybieraj sprawdzone przez innych użytkowników szablony. Wówczas masz pewność działania i minimalizację możliwych błędów.

Nasze rekomendacje:

Na pierwszym miejscu, jest oczywiście oficjalne źródło WordPressa,. Znajdziesz tam sprawdzone i działające szablony, które z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom.

Link: https://wordpress.org/themes/

Kolejne źródło posiada sporą bibliotekę materiałową i oferuje duży wybór spośród wielu kategorii merytorycznych. Zdecydowanie warto tam zajrzeć i poszukać czegoś inspirującego.

Link: http://www.motywywordpress.pl

Prywatne projekty darmowych motywów. Znajdziesz tu Pana zwanego Anders Noren. Tworzy, testuje i udostępnia darmowo szablony dla WordPressa, a więc dlaczego by nie skorzystać ?!

Link: http://www.andersnoren.se/teman/

TemplateMonster również oferuje wiele motywów, które mogą zainteresować swoją różnorodnością.

Link: https://www.templatemonster.com/pl/free-templates/

Ostatnią propozycją, którą wybraliśmy jest Colorlib. Dostępnych jest tu kilka darmowych szablonów, ale znajdziesz tu również zestawienia znalezionych w interenecie szablonów.

Link: https://colorlib.com/wp/themes/