AttHost.pl – nowy wymiar hostingu bez zmartwień i ograniczeń


Hosting

Dawno, dawno temu… chciałoby się napisać za górami, za lasami, ale z zgodnie z prawdą działo się to w pewnym niedużym, acz malowniczym, mazowieckim mieście, w głowie twórcy zrodziła się pewna myśl… “A gdyby tak stworzyć proste, a przy tym potężne narzędzia wspierające budowę i rozwój aplikacji internetowych?”. I tym sposobem po licznych bojach i dyskusjach, w odmętach internetu pojawiła się strona atthost.pl Co to oznacza?

Przede wszystkim nowy wymiar hostingu- z prostymi i klarownymi zasadami, bez przypisów, haczyków i cwaniactwa zaklętego w drobny druczek. Jeżeli mówimy „dożywotnia gwarancja ceny”, to faktycznie tak jest. Ot tak, po prostu. Nie stosujemy forteli sprzedażowych, polegających na podejrzanych promocjach, w których płatność na początku wygląda niezwykle atrakcyjnie, a w ostatecznym rozrachunku jest stokroć droższa, niż oferta standardowa.

Mamy Internet, mamy idee i koncepcje, a przede wszystkim mamy kapitał know-how i możesz nam wierzyć, nie zawahamy się go użyć! Stworzyliśmy produkt dla ludzi, którzy nie muszą się znać na hostingu. Fakt może i nie jesteśmy gigantem. Daleko nam do molocha o rażącym czasie reakcji i nieuwzględniającym wyjątkowych przypadków. Za to otaczamy się ludźmi godnymi zaufania i profesjonalistami, a wsparcie techniczne internetowych Geek’ów i Nerd’ów zapewnia natychmiastową odpowiedź na każdy problem i to z pełnym zaangażowaniem!

A zatem AttHost powstał dla tych wszystkich, którzy chcą uniknąć porównywania planów hostingowych, obaw o ograniczenia konta i gwarancję ceny, a także ryzyka, że w razie zwiększonego ruchu witryna zniknie z sieci. Pamiętaj, jesteśmy tu dla Ciebie, a przede wszystkim dzięki Tobie!
Zdecydowanie nie wyjęliśmy jeszcze wszystkich asów z naszego rękawa. Po więcej zapraszamy na stronę internetową www.atthost.pl